Witam wszystkich Szanownych Kolegów !!

2002-11-28

Nazwiska na stronie ZSŁ będą poprawione...

Nawiązałem kontakt z administratorem strony Zespołu Szkół Łączności - Andrzejem Poćwiardowskim, który obiecał mi, że zostaną poprawione błędne nazwiska umieszczone na wykazie absolwentów (lepiej późno, niż wcale). Podobała się jemu nasza strona, na tyle bardzo, że zostanie umieszczona informacja o adresie naszej witryny. Poza tym ww. administrator namawia nas, aby kto zechce umieścił swój adres e-mailowy przy nazwisku w wykazie absolwentów. W tej sprawie, kto chętny musi wysłać list z taką właśnie deklaracją na adres andpoc@zsl.gda.pl. No i rzecz najciekawsza, możemy zamieścić na owej stronie od 3 do 5 zdjęć z czasów szkolnych w dziale Fototeka. No tak, ale które wysłać? Z tym pytaniem zwracam się do Was drodzy koledzy, musimy (demokratycznie) wybrać. Proszę o e-maile!

2002-10-16

Odezwał się Zbyszek

Nareszcie mamy kontakt z następnym z naszej klasy, jest nim Zbyszek "Woda" Woźniczka. Mieszka i pracuje w Gdyni, w telewizji kablowej i jak sam pisze w liście: "zajmuje się telewizją, internetem i powoli telefonią IP". Zbyszek również studiuje Sieci Teleinformatyczne na Akademii Morskiej. Ale co najważniejsze, układa mu się równie wspaniale w życiu osobistym, po 6 latach wziął ślub cyt."z moją Beatką" i w styczniu urodzi im się córeczka! Gratulujemy !!!!

2002-09-26

Chmielno 2002

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za spotkanie nad jeziorem w Chmielnie, które odbyło się w dniach 10-11.08.2002. Było naprawdę SUPER ! Kto nie był niech żałuje!!!! Dziękuję w imieniu mojej żony i własnym również za to, że tak licznie przybyliśmy z rodzinami, i za naprawdę wspaniałą atmosferę, która sprawiła, że wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i chętnie wracamy wspomnieniami do tego weekendu. Na spotkaniu były następujące osoby:
  1. Kaczmarczyk Jarosław i Dorota,
  2. Kozłowski Karol i Iwona,
  3. Nurek Tomasz i Grace + dzieci: Kelvin i Emilie,
  4. Radzki Piotr i Dorota + dzieci: Asia, Natalia, Grzegorz,
  5. Roszkowski Cezary i Ania + córka (??),
  6. Rzewuski Tomasz i Kasia + córka Sabina,
  7. Sokołowski Piotr z przyjaciółmi,
  8. Szetin Andrzej i Ela + dzieci: Marek i Paweł,
  9. Zarzeczny Piotr i Iwona + syn Kacper,
  10. Genc Grzegorz i Jola + syn Maciek.
Wspomnę tylko, że Piotrek Radzki i Andrzej Szetin nie byli na zjeździe Absolwentów w 2001 roku, dlatego tym bardziej dziękuję za ich przybycie. Mam nadzieję, że podzielacie moją opinię, że należy bardzo podziękować Karolowi Kozłowskiemu, za zorganizowanie spotkania; załatwił pobyt w ośrodku, wyżywienie i powiadomił wszystkich - DZIĘKI !. Dołączyłem do naszej strony fragmenty filmu z kamery, i od razu muszę przeprosić za jakość nagrania, która nie jest najlepsza oraz z góry uprzedzam, że pliki wideo są dość duże. Jeśli ktoś by chciał, to ja bardzo chętnie wyślę kopię na CD-R całego materiału, który nakręciłem (25 min.). Proszę o e-mail albo telefon w tej sprawie. Zamieściłem również zrobione przeze mnie zdjęcia. Jeżeli ktoś z obecnych zrobił również jakieś zdjęcia, to bardzo proszę o wypożyczenie odbitek lub o zeskanowanie ich w celu umieszczenia na naszej stronie. Chciałbym prosić również o opinię co można by jeszcze dołożyć do zawartości naszej strony. Ja mam pewien pomysł, ale nie wiem czy się spodoba. Myślę, aby zrobić galerię ze zdjęciami naszych dzieci (kto ma oczywiście). Fajnie by było jakbyście przysłali zdjęcia swoich pociech z imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia. Zrobiłaby się od razu większa ta nasza klasa. Co Wy na to? A tak na koniec, zwracam się z pytaniem: kiedy i gdzie następne spotkanie?

2002-09-20

Nasza strona przeniesiona

Nasza strona została przeniesiona na amerykański serwer, który "chodzi" szybciej niż poprzedni w Polsce. Nowy adres to: http://piata.be.tripod.com
Proszę wszystkich powiadomić!!

2002-07-20

Odnalazł się Wołodyjowski...

Odezwał się nasz kolega Maciek Jakubanis vel. Wołodyjowski. Napisał do mnie e-maila i tym samym kolejna osoba z listy nieobecnych została skreślona. Maciek zamieszkuje w Warszawie, zajmuje się obsługą central S-12 Alcatela. Cytuję: "Moja rodzinka to: 7-letnia Karolina oraz ... -letnia Kasia (żoncia). Jeżeli w przyszłości nadarzy się taka okazja napewno spotkam się z "naszą paczką" i pogadamy przy piwku o starych dobrych czasach." I to się chwali... Dysponuję częściowymi namiarami na Macieja (wkrótce pewnie sam zaktualizuje krążącą wśród nas listę). I jeszcze jeden cytat: " Jeszcze raz mocno poprzez Ciebie wszystkich pozdrawiam i miejmy nadzieję do zobaczenia !"

2002-07-04

Nowe zdjęcia ze Zjazdu Absolwentów

Nasz kolega Tomek "Haze" Nurek przysłał robione przez siebie zdjęcia ze Zjazdu Absolwentów. Do obejrzenia w Galerii ze zdjęciami. Zdjęcia są super! Mi najbardziej podoba się zdjęcie "tn10.jpg". Dzięki Tomku!!!

2002-06-21

List od Karola Kozłowskiego

"Chcemy zorganizować spotkanie 10 sierpnia 2002 na Kaszubach, dokładniej w Chmielnie (info www.krefta.pl) Wczoraj tj. 20.06.2002 byłem wspólnie z Jarkiem Kaczmarczykiem na wizji lokalnej w tym ośrodku, uważam, że jest OK. Plan spotkania byłby następujący: Sobota godz. 12 spotykamy się w ośrodku, proponuje, żeby każdy przyniósł kawałek ciasta, ewentualnie COś na ognisko (w cenie ogniska będzie kiełbasa, musztarda, pieczywo). Po południu ognisko, nocleg w pokojach 2-4 osobowych w pawilonach parterowych. W niedzielę rano śniadanie, potem wypoczynek (plaża, łodzie, tenis itp.) Po południu obiad, wieczorem wyjazd do domu. Koszt jednej osoby dorosłej ( nocleg, śniadanie, obiad, ognisko, opłata klimatyczna ) to 55 zł. Dzieci do lat 3 za darmo, od 3-7 lat 50% stawki. Rezerwacja jest zrobiona, wpłaty muszą być zrobione do 28.06.2002. Proponuje zadeklarować się kto jest chętny, ile osób dorosłych, ile dzieci. Wpłaty można zrobić na mój rachunek PEKAO S.A. I/0 Gdynia 12401239-1174047-211112. Cześć!"

2002-05-17

Znery zaprasza...

Nasz kolega Sławek Maizner zaprasza do galerii swoich zdjęć na stronie Foto Reportera:

Kliknij i zobacz, naprawdę warto!

Są bardzo fajne, naprawdę warto zobaczyć!2002-05-16

Ogłoszenie

Powstal pomysł, aby się znowu spotkać, tym razem spotkanie miało by się odbyć razem ze swoimi rodzinami i dziećmi (kto ma oczywiście). Tomek Rzewuski rzucił propozycję, aby to zrobić np. w sierpniu, gdzieś na Kaszubach, np. we Wdzydzach w ośrodku wczasowym, hotelu lub na piwaku (dobrze napisałem). Jak się Wam podoba ten pomysł?? Każdy ma już jakieś plany na lato, ale może jest możliwy wyjazd na sierpniowy długi weekend 15.08-18.08 ??? Pomyślcie!!! Proszę o kontakt e-mailem ze mną lub bezpośrednio z Tomkiem na jego telefon komórkowy.

2002-03-12

Odezwał się...

Bardzo miło mi donieść, że odezwał się jeden z naszych! Krzysiek Maryniewski "Caruso" ma się dobrze i pozdrawia Wszystkich. Mam do niego namiary, więc ten kto jeszcze nie ma, to proszę o list. Krzysiek obiecał przysłać swoje współczesne zdjęcie, ale narazie przysłał tylko zdjęcie swojej rodzinki. Aby je obejrzeć kliknij tutaj Miło mi tym bardziej, że niniejszym kasuję nr 8 z listy nieobecnych.
Pozostaje niestety jeszcze 11 nazwisk!! Zróbcie coś, aby to zmienić!

2002-02-01

O nas się pisze...

piątek, 1 lutego 2002 r.
str.6
  
 
  Piotr Podzwardowski
  nauczyciel WF
  mieszkaniec Gdańska
  
 - Bardzo zdenerwowała mnie
 decyzja o zmniejszeniu liczby
 godzin wychowania fizyczne-
 go w szkołach podstawo-
 wych. Uważam, że takie
 działanie niczego nie rozwią-
 zuje, może jedynie przynieść
 duże szkody. Uczniowie, któ-
 rych pozbawiono możliwości
 ruchu na świeżym powietrzu
 w przyszłości mogą mieć
 kłopoty ze zdrowiem.
  

2001-11-15

Chciałbym przede wszystkim bardzo podziękować

Chciałbym przede wszystkim bardzo podziękować za wspaniałe spotkanie z dnia 2001.09.15. Bardzo się cieszę, że było nas tak wielu ! Największa to zasługa naszych kolegów : Tupeta - Tomka Rzewuskiego i Bugaja - Piotrka Zarzecznego. Dzięki Wam Panowie za zorganizowanie imprezy!
Chciałbym Wam wszystkim zaproponować niniejszą stronę w Internecie, jako swoiste forum wymiany informacji o naszej klasie, która wytrwała próbę czasu przez 5 lat technikum i zdołała tak licznie się zebrać po 12. latach po maturze. Chciałbym, aby ta swoista jedność pozostała nadal między nami, a może również poprzez tę stronę wznowimy kontakt do osób, których nie było na spotkaniu.
Nie byliście na zjeździe - odezwijcie się !! Oto lista nieobecnych.

Krótkie omówienie zawartości strony:

Galerie ze zdjęciami - to narazie tylko kolekcja zdjęć, które znalazłem w moim archiwum i tu gorąca prośba : jeżeli macie jakieś inne zdjęcia ze szkolnych lat lub z ostatniego spotkania to PRZYŚLIJCIE !! na naszą stronę.


Tablo 1989 - to kopia znanego reliktu (o poj.400 KB), który jest przejściem do podstron zawierających informacje o każdym z nas (spoko, ustawa o ochronie danych osob. jest respektowana). Jest to wolna przestrzeń do wykorzystania przez każdego z nas. A myślę, że każdy ma czym się pochwalić i to bez wyjątku! Ja zamieściłem współczesne zdjęcia moje i mojej rodziny (zapraszam). Ale nie koniecznie musi to tak wyglądać, np. po kliknięciu na Znerego przenosimy się na jego stronę prywatną (gratulacje Sławku !). Bardzo Was proszę pochwalcie się swoimi osiągnięciami!
Oczekuję wszelkich opinii również krytycznych pod adresem :

tablo@interia.pl

Odwiedzin: Dziękujemy Jasc za narzędzie